KOLEJNY ROK UDANYCH STARTÓW NA GDAŃSKIEJ OLIMPIADZIE MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W WIOŚLARSTWIE HALOWYM. SZEŚĆ SZKOLNYCH DRUŻYN ZDOBYŁO 6 PUCHARÓW – DWA ZŁOTE, 3 SREBRNE I 1 BRĄZOWY.

W piątek 22 marca 2024 roku odbyły się Mistrzostwa Gdańska w Wioślarstwie Halowym rozgrywanych w ramach Gdańskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W zawodach wystawiliśmy 3 drużyny dziewcząt i 3 chłopców. Najmłodsi uczniowie klas czwartych gdańskich szkół walczyli na dystansie 200m. Chłopcy okazali się najlepsi w Gdańsku a dziewczęta zdobyły drugie miejsce. Wśród drużyn klas 5-6, które ścigały się na dystansie 250m dziewczęta wywalczyły 2 miejsce a chłopcy 3. Najstarsza szkolna drużyna dziewcząt pewnie zwyciężyła w wyścigu na 500m, a chłopcy zajęli 2 miejsce. Na szczególne wyróżnienie zasługuje uczeń klasy 7c Rafał Pączek, który ustanowił najlepszy czas zawodów na 500m a tym samym nowy rekord szkoły. Serdecznie gratulujemy wszystkim odniesionych sukcesów w Gdańskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej!!!