W minioną niedziele 14go kwietnia w ramach finału Pola Nadziei na Pomorzu wolontariusze z naszej szkoły wraz z nauczycielami kwestowali pod kościołem św. Krzysztofa w Gdańsku. Pieniądze uzyskane ze zbiórki zostaną przekazane na rzecz pomorskich hospicjów. Symbolem tej akcji są żonkile, które można podziwiać na patio naszej szkoły przy budynku A. W tym roku dzięki współpracy z nauczycielkami plastyki oraz rodzicami naszych uczniów mieliśmy imponujące kosze z kwiatami, które wręczaliśmy darczyńcom.

Dziękuję bardzo wolontariuszom: Nicoli, Oli, Krzysztofom, Olkowi, Kacprowi, Antkowi, Oliwierowi, Edkowi i Wiktorowi oraz nauczycielkom pani Ewie Wasilewskiej i pani Iwonie Włodarskiej, którzy mimo wietrznej pogodny poświęcili swój czas i wzięli udział w zbiórce.

/T.Nowakowska/