Nasi kochani „zerówkowicze” w składzie: Liliana Nowak, Julia Bartkowiak, Adam Swiniarski, Florian Lewandowski, Ksawery Anolik, Anastazja Koliban, Mieszko Zalejasz, Michał Pałkowski, Maria Sytnyk, Filip Morawski, Melania Gawrysiak, Adam Czaplewski, Julia Ciesielska - wywalczyli III miejsce w Wielkim Finale Gdańskiej Spartakiady Przedszkolaka o puchar Prezydenta Miasta Gdańska.

W zawodach na Stadionie lekkoatletycznym przy ul. Grunwaldzkiej 244, w dniu 6 czerwca, wzięły udział 10 - osobowe reprezentacje dziesięciu najlepszych gdańskich przedszkoli wyłonionych w eliminacjach dzielnicowych.

Uczestnicy rywalizowali w wyścigach rzędów na czas, w następujących konkurencjach:

1. „Tunel” 2. „ Czworakowanie” 3. „Bieg z przeszkodami” 4. „Wyścig gąsienic” 5. „Celne oko”.

Najlepszą drużyną okazało się Przedszkole nr 72, a na drugim miejscu uplasowało się Przedszkole nr 83.

Naszej „brązowej” drużynie oraz zwycięzcom składamy

OGROMNE GRATULACJE !!!

Opiekunowie reprezentacji: