Nasza Lena Sosler, uczennica klasy 8a, po raz kolejny zaskoczyła siebie i swoich podopiecznych. Na kolejnym etapie Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Lekkiej Atletyce, tym razem zdobyła, aż trzy złote medale, zajmując pierwsze miejsca w kolejnych biegach: na 100 m, 300 m i sztafecie 4x100 m. Indywidualne Wojewódzkie Mistrzostwa w Lekkiej Atletyce w Słupsku odbyły się w piątek 26 maja br.

Lena poprawiła swóje niedawno ustalone rekordy życiowe i tym samym rekordy szkoły. W biegu na 100 m ukończyła bieg finałowy z czasem 12,66 s, zaś na 300 m pobiegła w czasie 42,89 s. Drużynę sztafetową stworzyła z koleżankami z innych szkół, reprezentującymi miasto Gdańsk i wspólnie uzyskały wynik 50,13 s

Lena, ogromne gratulacje!!!! Już nie możemy się doczekać Twoich kolejnych sukcesów.

/Agnieszka Giedrojć- Gurin/