Ogólnopolski Finał Igrzysk Dzieci w Mini Piłce Siatkowej "4" chłopców w Głuchołazach kończymy na 2. miejscu 💪👏. Podczas tego wymagającego turnieju wygraliśmy 11 z 12 spotkań a złoty medal przegraliśmy gorszym stosunkiem setów. To były zawody pełne emocji 😃😥 i trudnych mometów z których jako zespół prawie zawsze wychodziliśny zwycięsko 👏.
Skład zespołu: Rafał Pączek, Łukasz Małek, Oliwier Zenio, Mateusz Nyk, Konrad Korzeniowski, Stanisław Kozłowski, Oliwier Janas, Adam Dagil Marcel Czarnecki i Krzysztof Słodnik 😍.
Nie było by tego największego sukcesu w historii szkoły bez codziennej systematycznej pracy na treningach 🏐🏋️‍♂️🤸‍♂️ dlatego też wielkie brawa należą się wszystkim trenerom klas SMS 👏👌.
Dziękujemy Miasto Gdańsk oraz Rada Rodziców SP6 w Gdańsku, bez których ten wyjazd nie byłby możliwy 🤝 a dyrekcji szkoły i nauczycielom za umożliwienie naszym sportowcom rozwijania swoich pasji.
Klasyfikacja końcowa:
🥇SP 87 Kraków