Strona główna - Szkoła Podstawowa nr 6

Czytaj więcej: Wiadomości

• Wyprawka dla ucznia kl.0 i kl.I

Szanowni Rodzice

W załączniku przekazujemy wyprawkę dla uczniów naszej szkoły, którzy od września będą uczęszczać do kl.0 i kl.I.

• Godziny pracy sekretariatu szkoły

Szanowni Państwo

Informujemy, iż w okresie wakacyjnym tj. od 11.07 do 26.08.2022 sekretariat czynny w następujących godzinach:

Pn.

Wt.                 900  - 1400

Czw.

Śr.                   1000 - 1700

Pt.              sekretariat nieczynny

Sekretariat  w dniach  01.08 – 05.08.2022  nie przyjmuje petentów – prace wewnętrzne.

• Jednorazowe stypendia Prezydenta Miasta Gdańska dla uczniów szczególnie uzdolnionych

Szanowni Rodzice, Ucznowie

Informujemy, iż uczniowie szczególnie uzdolnieni mogą ubiegać się o jednorazowe stypendium Prezydenta Miasta Gdańska. Szczegółowe informacje oraz wniosek o przyznanie stypendium (wniosek wraz z dokumentami potwierdzającymi osiągnięcia ucznia należy złożyć w sekretariacie szkoły) do pobrania w załącznikach po rozwinięciu wiadomości.

• Uczniowie klasy V C wywalczyli brązowy medal Mistrzów Polski

W niedzielę, 3 lipca 2022 r., zakończyła się 28. edycja Wielkiego Finału Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER+ Joy of moving rozgrywanego w od piątku w Gliwicach

O tytuł mistrza Polski w kategorii "2", "3", "4" dziewcząt i chłopców rywalizowały 192 drużyny. W tegorocznej edycji zagrało blisko 45 tysięcy młodych adeptów siatkówki z całej Polski.

Nasi uczniowie rywalizowali w kat. "3" zdobywając brązowe medale przegrywając tylko jedno spotkanie z jedenastu rozegranych. Serdecznie gratulujemy!

III MIEJSCE Trefl Gdańsk w składzie:

Rafał Pączek, Oliwier Zenio, Stanisław Kozłowski oraz nasz przyszły uczeń Łukasz Malek wypożyczony z UKS Jedynka Bytów.

I trener: Oskar Janiszewski

Asystent: Dominika Szwochert

Dziękujemy bardzo Paniom Dyrektor za wsparcie każdego dnia i zapewnienie optymalnych warunków dla rozwoju siatkarskiej młodzieży . Osobne podziękowania należą się też rodzicom za pomoc i wspaniały doping przez cały turniej.

logowanie.png

Kalendarz wydarzeń.