Strona główna - Szkoła Podstawowa nr 6

->Przedszkole nr 6

Czytaj więcej: Wiadomości

• Nieczynny sekretariat

W związku z absencją pracowników

SEKRETARIAT SZKOLNY

17-21.01.2022 r.

będzie NIECZYNNY

dla interesantów.

W sprawach pilnych

prosimy o kontakt telefoniczny

Dziękujemy za zrozumienie.

• ZSP 6 AKTYWIZUJE SIĘ DLA WOŚP!!!

Ogólnopolski konkurs dla szkół podstawowych na największą liczbę kroków! ZAPRASZA JUREK OWSIAK. Setki nagród indywidualnych dla uczniów 20 najbardziej zaangażowanych szkół, a dodatkowo, każdy aktywny uczeń to 5 zł na WOŚP!
    Konkurs Fundacji Pro3nix stanowi rywalizację międzyszkolną, polegającą na zebraniu jak największej liczby kroków przez uczniów każdej szkoły. Wynik szkoły w rankingu międzyszkolnym to suma kroków 50 najaktywniejszych uczniów z każdej placówki. Rywalizacja odbędzie się w terminie od 24 stycznia do 6 lutego 2022 roku.
    cd.w artykule

Konkurs na model Układu Słonecznego rozstrzygnięty!
    W kategorii klas 6-tych:
    I miejsca zdobyli Krzysztof Kozikowski, Kacper Konkel, Ksenia Trafimova- wszyscy z klasy 6 b.
    Wyróżnienia otrzymały: Julia Cołbecka kl. 6c oraz Adrianna Rapicka kl. 6 a.
    Dużym zainteresowaniem cieszył się również konkurs na lapbook Układu Słonecznego.
    I miejsce przypadło Janinie Kruk kl. 6a, II miejsce- Maksymilian Ostrowski kl. 6 b, III miejsce-Zofia Niekurzak kl. 6b.
    Wyróżnienia otrzymali: Krystian Rzanny kl. 6c oraz Marysia Piotrowska kl. 6 a.
    Rozstrzygnięto również trzeci konkurs na najciekawszy model wzniesienia wykonany z modeliny lub podobnego materiału.
    I miejsce zdobył Michał Gorzela kl. 5 a, II miejsce- Mateusz Chomyj kl. 5 b, III miejsce Adam Dagil kl. 5 C.
    Przyznane zostały również dwa wyróżnienia: Alicji Rosa oraz Wiktorii Michalak.
    Gratulujemy pomysłowości!
    /Carmen Siedlecka/

Ogólnopolski konkurs etyczny
    „Inny – nie znaczy gorszy
    Koordynator – A. Trętowska - mail: ag.t@wp.pl
    Regulamin i karta zgłoszeniowa znajdują się na stronie szkoły.

logowanie.png

Kalendarz wydarzeń.