Strona główna - Szkoła Podstawowa nr 6

->Przedszkole nr 6

Czytaj więcej: Wiadomości

• Przepisujemy "Hobbita"

Zapraszamy wszystkich chętnych - nie tylko uczniów, do wzięcia udziału w ogólnopolskiej akcji polegającej na wspólnym przepisywaniu utworów J. J. R. Tolkiena. Na bazie rękopisów powstaną nowe wydania "Hobbita" i "Władcy Pierścienia".

Miejsce przepisywania: biblioteka szkolna.

Termin: do końca listopada.

• Konkurs Geniallne Miejsca

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów z klas 4-8 do grupy projektowej.
    Poznamy tajniki Genially oraz przygotujemy wspólnie prace konkursowe.
    Zgłoszenia u p. Bartosza Chysia- sala komputerowa lub p. Grzegorza Reszki-historia w budynku C.
  • Przerwa na czytanie 2021

27 października br. o godz. 10:45 bierzemy udział w II Międzynarodowej Akcji Bicia Rekordu w Czytaniu.
    Chodzi o to, aby w tym dniu jak największa liczba osób ze społeczności szkolnej i przedszkolnej wzięła udział w czytaniu - każdy przynosi ze sobą książkę i o wyznaczonej porze zaczyna ją czytać.

Liczymy na 100% frekwencję.

• Program Erasmus + " Our DigiLife" w naszej szkole

Juz niebawem rozpoczniemy realizacje programu Erasmus + " Our DigiLife".

Hurrra! Dzięki naszej wspólnej ciężkiej pracy i determinacji mamy to ! 💜 Dziękujemy i już przebieramy nogami, żeby zacząć wspólną przygodę. Świat stoi otworem i trzeba to wykorzystać 😍😍😍

logowanie.png

Kalendarz wydarzeń.