Zapraszamy uczniów klas VI-VIII do wzięcia udziału w II edycji Wojewódzkiego Konkursku Recytatorskiego "Z lawendą w tle".

Tegoroczne zmagania konkursowe postanowiłyśmy zorganizować pod hasłem "Spotkanie z poezją Wisławy Szymborskiej", żeby w ten sposób przyłączyć się do ogólnopolskich obchodów Roku Wisławy Szymborskiej.

Uczestnik konkursu wybiera jeden wiersz z twórczości poetki (lub jego fragment) i prezentuje go indywidualnie nie dłużej niż 3 minuty.
Repertuar powinien być dostosowany do wieku ucznia i odpowiadać jego możliwościom pamięciowym oraz interpretacyjnym zgodnie z zapisem w Regulaminie.

Uczestnictwo w konkursie należy zgłosić w bibliotece szkolnej do 21 kwietnia br.

Szkolne eliminacje zostaną przeprowadzone 27 kwietnia br. o godzinie 11:30 w bibliotece szkolnej.
Osoby, które zdobędą trzy pierwsze miejsca będą reprezentowały naszą Szkołę podczas finału konkursu.

/organizatorzy konkursu: Beata Brylowska i Ewa Sądej/