30 marca odbyło się Wiosenno – Wielkanocne Spotkanie Miłośników Hobby Horse. W zabawie uczestniczyło 13 uczniów z klas I-III.

Pomysłodawczynią tego wydarzenia była Michalina z klasy III H, która należy do Mini Samorządu Uczniowskiego.

Dzieci w wiosenno – wielkanocnych kostiumach miały za zadanie wraz ze swoimi konikami pokonać tor przeszkód na czas, zaprezentować siebie oraz konika. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy, balony, drobne upominki oraz pamiątkowe przypinki wykonane dzięki maszynce zakupionej przez Radę Rodziców SP6 w Gdańsku. Zdobywcy największej liczby punktów medale.

Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim za udział w tym wydarzeniu i dobrą zabawę. Szczególnie chciałabym podziękować mamie Michaliny – Pani Marcie, która własnoręcznie przygotowała przeszkody i wsparła mnie przy organizacji. Wolontariuszce Karolinie z klasy 6D, która podzieliła się ze mną wiedzą na temat Hobby Horse i zgodziła się pomóc w zawodach.

Mini Samorząd