Strona główna - Szkoła Podstawowa nr 6

->Przedszkole nr 6

Czytaj więcej: Wiadomości

PIELUSZKA DLA MALUSZKA
    Rozpoczynamy akcję „Pieluszka dla maluszka”. Zbieramy jednorazowe pieluchy i artykuły higieniczne, dla najmłodszych mieszkańców Gdyńskiego Hospicjum Bursztynowa Przystań.
    Akcja trwa od 11-31.05.2022r.
    Artykuły przynosimy do sali A.2.47
    Włączając się do akcji czynimy dobro, ale też promujemy międzyludzką solidarność
    /Monika Waszak, Wioletta Kucharska/
  • Polonez naszych ósmoklasistów

Pierwszy historyczny polonez naszych ósmoklasistów, który odbył się 13.05.2022 💃🕺

Oto zdjęcia z tego wydarzenia.

• Medale naszych siatkarzy w Finale Województwa Pomorskiego

Złoto i dwa brązowe medale naszych siatkarzy w Finale Województwa Pomorskiego.
    Po całym szeregu eliminacji przyszedł czas na podsumowanie rywalizacji w minisiatkówce chłopców. Jak już informowaliśmy wcześniej złote medale w kategorii czwórek dzięki zwycięstwu w klasyfikacji generalnej wywalczyli Oliwier Zenio i Rafał Pączek z kolegą Łukaszem z Bytowa i wywalczyli przepustkę do gry w Finale Ogólnopolskim w Gliwicach. Dużo nie brakowało by ekipa jadące do Gliwic się powiększyła o naszą drugi zespół, który walczył dzielnie ale ostatecznie zdobył brązowe medale. Wielkie Brawa dla Konrada Korzeniowskiego, Stasia Kozłowskiego oraz Mateusza Nyka.
    Trzeci krążek padł łupem Mateusza Filipka oraz Patryka Cich, którzy wraz z kolegami kubowymi stanęli na najniższym stopniu podium.
    W finale wystąpiła również nasza dwójka w składzie Filip Stankiewicz, Nikodem Gibała oraz Szymon Sulley, która tym razem musiała uznać wyższość swoich rywali i ostatecznie zajęła 7. miejsce.
    Dziękujemy chłopcy za walkę i rozsławianie naszej szkoły. Jesteśmy z Was dumni.
    Przypominamy, że termin składania wniosków do naszych klas siatkarskich mija 20.05.2022.
    /Dominika Szwochert/
  • Konkurs Piosenki Anglojęzycznej

6 maja w naszej szkole odbył się Konkurs Piosenki Anglojęzycznej. Dziewczyny, które wzięły udział w konkursie włożyły wiele pracy w przygotowanie piosenek przez co praca jury była niesamowicie trudna. Po długich dyskusjach postanowiono, że pierwsze miejsce zajmie uczennica klasy 3d – Klaudia, drugie miejscy tercet uczennic klasy 5d - Weronika, Natalia, Julia a miejsce trzecie ex aequo duet z klasy 3f – Lena i Oliwia oraz solistka z klasy 5d - Lena. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział a laureatkom gratulujemy raz jeszcze!
    /Anna Bazylewicz, Julita Kąkol-Piotrowska, Anna Sadowska, Krzysztof Misiuta/

logowanie.png