Biblioteka szkolna znajduje się na I piętrze w Budynku A - wejście przez pomieszczenie nr A 2.13.

Zbiory dla uczniów klas I-III dostępne są w pokoju na prawo, a dla uczniów klas IV-VIII w pokoju na lewo.

Książki mogą wypożyczać wszyscy członkowie społeczności szkolnej - uczniowie, rodzice i opiekunowie prawni dzieci, nauczyciele i inni pracownicy szkoły.
Uczniowie mogą też przychodzić do czytelni w celu czytania książek na miejscu, odrobienia lekcji lub skorzystania ze stanowisk komputerowych.

Pomimo, że nasz księgozbiór jest jeszcze w trakcie tworzenia to mamy nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Lektury szkolne wypożyczamy od 20 września 2023 r. zgodnie z harmonogramem opracowanym przez wychowawców klas  I, II i III oraz przez nauczycieli języka polskiego uczących w klasach IV-VIII.

Beata Brylowska i Ewa Sądej

Dane do kontaktu: