28 stycznia obchodzimy święto nietypowe Dzień Klocków LEGO. Dlatego Samorząd Uczniowski klas 4-8 zaprasza wszystkich uczniów klas 4-8 do wspólnej zabawy.

27.01 na godzinie wychowawczej uczniowie konstruują swoje klasowe budowle (makiety), robią zdjęcie lub nagrywają filmik.
Tematyka pracy jest dowolna. Aby wziąć udział, uczniowie muszą przynieść swoje "zapasy" klocków i tworzyć elementy makiety z własnych zbiorów (najlepiej w podgrupach), by nie doszło do ich pomieszania się ( każdy uczeń tworzy osobny element całości makiety klasowej). Gotowe elementy makiety fotografujemy lub nagrywamy film, może to być animacja poklatkowa.

Zdjęcia prac można wysyłać do 04.02.2022 r. do opiekunek Samorządu poprzez Teams.

Najlepsze prace zostaną docenione klasowym voucherem na odwołanie kartkówki.

/Opiekunki SU: Agnieszka Staroń-Popko i Dorota Maleszka/