W dniu 26 października po raz kolejny cała społeczność ZSP6 z Lawedowego Wzgórza pokazała swoje ogromne serce. Akcja charytatywna - Pomagamy Jarkowi pokazała, że potrafimy i jesteśmy z tymi, którzy potrzebują pomocy.
Dzięki zebranym wpłatom z seansu filmowego oraz kawiarenek dołożyliśmy małą cegiełkę, aby Jarek mógł kontynuować rehabilitację z wykorzystaniem egzoszkieletu . Było nam niezmiernie miło gościć naszych najmłodszych uczniów z przedszkola , grupy zerowe oraz uczniów klas 1-3. Klasom starszym dziękujemy za obecność i wsparcie kawiarenek .
Ogromne podziękowania dla wolontariuszy z klas ósmych. Spisaliście się na 6. Jesteśmy z Was bardzo dumni.
Dziękujemy wszystkim nauczycielom, Radzie Rodziców za wsparcie akcji. To był wspaniały dzień.
Ogromne podziękowania dla całej ekipy wspaniałych Pań pracujących na kuchni. Dziękujemy za pomoc w przygotowaniu gofrów.