Koncert Bajnutka w naszej szkole

11 października dzieci z klas 0 oraz 1 wzięły udział w koncercie Bajnutka – czyli bajkowym koncercie muzyki klasycznej, na którym dzieci poznają różne instrumenty, znane melodie, przykłady z literatury muzycznej, rodzaje głosów ludzkich oraz inne zagadnienia z dziedziny muzyki. Koncert odbył się na terenie naszej szkoły i był pierwszym z cyklu koncertów edukacyjnych, które poprowadzą dla nas wybitni artyści.

Spotkanie z muzyką poprowadziła pani Barbara Żurowska – Sutt. Podczas koncertu dzieci mogły usłyszeć brzmienie takich instrumentów dętych jak saksofon, klarnet oraz trąbka.

Dzieci brały aktywny udział w koncercie. Słuchały muzyki, śpiewały razem z artystami, a niektóre nawet zostały zaproszone na scenę. Dziecięca publiczność była zachwycona koncertem.

Serdecznie dziękujemy artystom, za wspaniały koncert. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z koncertu.