Karnawał to czas zabaw i wesołych pląsów, kótrych w młodszych klasach nie zabrakło:

klasa 3e:
W dniu balu karnawałowego uczniowie klasy 3e przyszli do szkoły przebrani w piękne stroje balowe. Przy wesołej i skocznej muzyce rozpoczęły się wspólne tańce, pląsy i korowody. Według własnej inwencji tworzyły układy taneczne i ruchowe do różnych melodii. Odbyły się również zabawy muzyczno – ruchowe z wykorzystaniem tablicy interaktywnej. Dzień ten na pewno pozostanie na długo w pamięci uczniów, ponieważ zabawa była super!
/Barbara Peplińska, Aleksandra Królikowska-Romanis/
Klasa 1h:
8 lutego w klasie 1h pojawiły się dmuchane helem kolorowe balony, ścianka do sesji zdjęciowej oraz pełno słodyczy. A to wszystko dlatego, ponieważ w tym dniu dzieci przebrane za różne postaci z bajek, filmów, gier świetnie bawiły się na klasowym balu karnawałowym. Serdecznie dziękujemy Rodzicom za pomoc w przygotowaniu tej imprezy.
/I.Włodarska/
Klasy 1b,1e i 1g
W dniu 11.02 w balu karnawałowym uczestniczyły klasy: 1B, 1E oraz 1 G . Świetną imprezę zorganizowały dla nas ( dzięki uprzejmości rodziców) animatorki z Centrum Tańca Gabi. Dzieci mogły spędzić czas w karnawałowym klimacie, wziąć udział w ciekawych zabawach tanecznych, konkursach oraz zabawach zespołowych. Dodatkową atrakcją były efekty świetlne oraz profesjonalne głośniki . Na zakończenie każdy uczestnik balu otrzymał słodki drobiazg. To był bardzo udany bal.
/Marta Dębska/