OGÓLNOPOLSKI KONKURS „DZIECIAKI DO RAKIET”.

RUCH, ZABAWA - ŚWIETNA SPRAWA!

Jesteśmy najmłodszą szkołą w Gdańsku, istniejemy zaledwie kilka miesięcy, a już latamy „rakietą” i odnosimy sukcesy. Kierunkiem naszej podróży jest ZDROWIE. Wspólnie z dziećmi zidentyfikowaliśmy, nazwaliśmy i zamknęliśmy w „więzieniu” wrogów zdrowia. Dzień po dniu pracujemy dla rozwoju kultury fizycznej wśród społeczności szkolnej oraz w środowisku lokalnym. Krzewimy aktywność fizyczną i zdrowe odżywianie oraz higieniczny tryb życia. Z tymi ideami stanęliśmy pośród 350 szkół z całego kraju do rywalizacji w ogólnopolskim konkursie „DZIECIAKI DO RAKIET”.

W głosowaniu internautów zdobyliśmy ponad 9 tysięcy głosów i znaleźliśmy się pośród 50 nagrodzonych szkół. Wkrótce otrzymamy sprzęt sportowy dla dzieci do nauki gry w tenisa, a nasi nauczyciele wychowania fizycznego odbędą dwudniowe szkolenie w Warszawie w lutym tego roku. Jeszcze raz dziękujemy za wszystkie oddane głosy!!!