U mamy naszych uczennic Pani Sandry Kabza zdiagnozowano szybko postępującą chorobę - stwardnienie rozsiane, które spowodowało u niej niepełnosprawność ruchową. Nie może samodzielnie funkcjonować i wymaga stałej opieki ze strony najbliższych oraz kosztownej rehabilitacji. Chcemy pomóc.

Dlatego powstał pomysł zorganizowania akcji charytatywnej połączonej z Dniem Dziecka pod hasłem "Zamień bierność na aktywność".

Festyn odbędzie się w naszej szkole dnia 2 czerwca w godzinach 10.00 - 13.30. Będzie wiele wspaniałych atrakcji i aktywności.
Pomogli nam rodzice oraz ludzie z zewnątrz. Przyjadą i będą z nami tego dnia!!! Zbierzmy wspólnie jak najwięcej środków na leczenie i rehabilitację Pani Sandry. Uroczyste otwarcie festynu odbędzie się o godzinie 9.50 na boiskach szkolnych.

Atrakcje przygotowane na festyn z okazji Dnia Dziecka

1. Spotkanie z drużyną piłki ręcznej GKS Wybrzeże.
2. Przejażdżki gokartami rowerowymi.
3. Tańce i pląsy z Soul Boogie Maciej Sheva Mołdoch i Kristina Mołdoch.
4. Zjazdy na 2 zamkach dmuchanych dla klas 4-5
5. Spotkanie z przedstawicielami służb ratowniczych (wóz strażacki, policyjny i ambulans).
6. Strefa beauty (tatuaże, malowanie buzi).
7. Soki, woda
8. Zabawa "Cosik za grosik"
9. Stragan "Mydlarnia u Sandry" ( biżuteria i własnoręcznie wykonane mydełka).
10. Zaplatanie warkoczyków
11. Strefa gastronomiczna:grillowane kiełbaski z pajdą chleba i ketchupem,ciasta i babeczki, własnoręcznie robiona lemoniada, wata cukrowa.

Oprawa muzyczną całego festynu zajmie się DJ Klocek - Krzysztof.