W poniedziałek 31 maja, w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 6, odbyła się pierwsza edycja konkursu MasterChef Junior. W wydarzeniu udział wzięło 7 trzyosobowych reprezentacji klas trzecich. 21 uczestników rywalizowało w kategoriach: pożywne śniadanie oraz naturalny i zdrowy koktajl.
Uczniowie wykazali się wysokim profesjonalizmem i zaangażowaniem.
Bezstronne jury, w skład którego wchodzili przedstawiciele dyrekcji, kuchni szkolnej, rady rodziców i nauczycieli, podjęli się tej trudnej roli. Przez cały czas trwania prezentacji i degustacji potraw, nie zdradzili, które z dań smakowało im najbardziej. Po burzliwych naradach wyłonili i przedstawili zwycięzkie drużyny. Okazały się nimi:
I miejsce klasa 3d
II miejsce klasa 3c
III miejsce klasa 3a
wyróżnienie klasa 3f
Nagrody dla zwycięzców oraz wysztkich biorących udział w konkursie, ufundowała Rada Rodziców oraz Fundacja "Pan Władek".
Gratulujemy zwycięzcom, a pozostałym uczestnikom gorąco dziękujemy za udział.
Organizatorzy:
/Justyna Perka, Monika Chmielecka/