Nasi reprezentanci powtórzyli sukces i ponownie wywalczyli aż 20 medali. Dziewczęta zdobyły 13 krążków a chłopcy 7. Najwięcej miejsc na podium zdobyliśmy w konkurencji biegu na dystansie 200m bo aż 9, deklasując tym przeciwników. W biegu na 60m wywalczyliśmy 5 medali, w chodzie sportowym i konkursie skoku w dal po 3 medale. Wszyscy nasi reprezentanci zaprezentowali się wyśmienicie, pobili swoje rekordy z poprzednich zawodów. Zdobyli wiele czwartych i piątych miejsc, które są mocno punktowane. Liczymy na wysoką pozycję w klasyfikacji drużyn szkolnych. Po pierwszej edycji znajdujemy się na 2 miejscu spośród 11 startujących szkół ze stratą 59 punktów. Polecamy relację z zawodów na trójmiasto.pl, gdzie można przeczytać wywiady z naszymi uczniami.