Nasza Szkoła Podstawowa nr 6 zaledwie o jeden punkt okazała się lepsza od Szkoły Podstawowej nr 47 i to my triumfowaliśmy w jesiennej edycji Czwartków Lekkoatletycznych 2023 z KL Lechia Gdańsk. Dwie tury zawodów na Orliku Lekkoatletycznym Szkoły Podstawowej nr 92 przy ul. Startowej 9 w gdańskiej dzielnicy Zaspa zgromadziły uczennice i uczniów z jedenastu szkół. W samej tylko drugiej edycji zanotowano 198 osobostartów. Tak nikła różnica na czołowych miejscach nastąpiła, mimo rozegrania łącznie 28 konkurencji, a w każdej do rozdania w zależności od zajętych miejsc były punkty od 1 do 15. Najlepsza okazała się nasza Szkoła Podstawowa nr 6, która punktowała jak w zegarku, w obu startach gromadząc po 474 punkty, co dało nam 948 w końcowej klasyfikacji. Liderująca po pierwszej imprezie Szkoła Podstawowa nr 47 (533 pkt) dołożyła do swojego dorobku 414 punktów, co łącznie dało ich 947. Trzecia lokata przypadła Pozytywnej Szkole Podstawowej - 384 punkty. Gratulujemy wszystkim startującym szkołom!