Sukcesy siatkarzy...
W sobotę w Skarszewach w Turnieju Minisiatkówki dziewcząt o Puchar Małgorzaty Glinki ( Turniej z cyklu @Kinder joy of movinng) rywalizowały uczennice klas siatkarskich. Mamy dla Was wspaniałe wieści, gdyż Julka( 5 C ) i Iga( 4E ) wywalczyły brązowe medale . Świetnie spisały się również nasz pozostałe ekipy miejsce 11 zdobyły Ala i Kamila , Zosia i Zuzia wywalczyły awans do II ligi , a Zosia, Gosia i Natalia awansowały do 4 ligi . Świetna robota dziewczyny . Grupa rośnie w siłę .
Po turnieju "dwójek" rywalizowały " trójki", które po zwycięstwie w 4 spotkaniach i jednej porażce wywalczyły awans do I ligi. Brawo Amelia, Wiktoria, Lena i Janka.
Niestety ...czwórki po raz trzeci zatrzymały kwarantanny .
Widać, że ciężka praca na treningach przynosi efekty, oby tak dalej!
Chłopcy nie mogli okazać się gorsi od dziewczyn i z niedzielnego Turnieju Minisiatkówki chłopców o Puchar Małgorzaty Glinki
( Turniej z cyklu @Kinder joy of movinng) w Skarszewach także wrócili z medalami. Zespół „ trójek” w składzie z Rafałem i Oliwerem ( obaj 5 C) wywalczył złoty medal bez straty seta.🏆🥇. W kategorii czwórek zaś Mateusz i Patryk (obaj 6 A) wraz z kolegami z @Szkoły Podstawowej nr 79 w Gdańsku zdobyli srebro🥈. Świetnie spisały się również nasz pozostałe ekipy na miejsce 5 po trzech przegranych time breakach zawody zakończyli Stasiu Kozłowski, Konrad i Mateusz. Oczko niżej Adam, Marcel i Krzysiu. Oba zespoły będą nadal walczyć w I lidze.
W turnieju "dwójek" awans do pierwszej ligi wywalczyli Filip, Nikodem, Szymon. Awans odnotował również zespół z składzie Anteki i Bartek. Wielkie gratulacje dla wszystkich.