15 czerwca odbył się konkurs Mam Talent, podczas którego uczniowie klas 4-8 mogli zaprezentować swoje talenty. W konkursie uczestnicy występowali indywidualnie oraz w zespołach. Prezentowali swoje umiejętności w różnych kategoriach: śpiewali, tańczyli, grali na instrumantach, a także dali pokazy akrobatyczne. Po burzliwych obradach jury wyłoniło zwycięzców: Aleksandra Olszówkę (kl. 7d) i Agatę Witkiewicz (kl. 3d), którzy zachwycili publiczność jivem.
Swój talent zaprezentowały także zwyciężczynie konkursu talentów w klasach 1-3: Alicja Spicha i Maja Chełmińska. Dziękujemy!
W konkursie wystąpili:
Nikita Kharchenko (gitara akustyczna)
Iga Raszpunda i Zofia Demczuk, czyli zespół Sanart (śpiew)
Julia Krzemińska i Maja Maniszewska, czyli zespół Goldenduo (śpiew)
Wikoria Kępka, czyli Acrobatic girl (gimnastyka)
Zuzanna Makuch i Maja Żeźnik (śpiew)
Aleksander Olszówka, Agata Witkiewicz (taniec towarzyski)
Nina Macedońska, Martyna Gamaracka i Radosław Kulesza (śpiew)
Dziękujemy wszystkim za podjęcie wyzwania, za odwagę i zachęcamy również innych uczniów do wzięcia udziału w kolejnych edycjach.
Zapraszamy do obejrzenia video z tego wydarzenia:
/Marta Herkt, Kamila Zakrzewska/