Złoto i dwa brązowe medale naszych siatkarzy w Finale Województwa Pomorskiego.
Po całym szeregu eliminacji przyszedł czas na podsumowanie rywalizacji w minisiatkówce chłopców. Jak już informowaliśmy wcześniej złote medale w kategorii czwórek dzięki zwycięstwu w klasyfikacji generalnej wywalczyli Oliwier Zenio i Rafał Pączek z kolegą Łukaszem z Bytowa i wywalczyli przepustkę do gry w Finale Ogólnopolskim w Gliwicach. Dużo nie brakowało by ekipa jadące do Gliwic się powiększyła o naszą drugi zespół, który walczył dzielnie ale ostatecznie zdobył brązowe medale. Wielkie Brawa dla Konrada Korzeniowskiego, Stasia Kozłowskiego oraz Mateusza Nyka.
Trzeci krążek padł łupem Mateusza Filipka oraz Patryka Cich, którzy wraz z kolegami kubowymi stanęli na najniższym stopniu podium.
W finale wystąpiła również nasza dwójka w składzie Filip Stankiewicz, Nikodem Gibała oraz Szymon Sulley, która tym razem musiała uznać wyższość swoich rywali i ostatecznie zajęła 7. miejsce.
Dziękujemy chłopcy za walkę i rozsławianie naszej szkoły. Jesteśmy z Was dumni.
Przypominamy, że termin składania wniosków do naszych klas siatkarskich mija 20.05.2022.