Zapraszamy do udziału w Międzynarodowym Konkursie Twórczości Plastycznej Dzieci i Młodzieży zorganizowanym przez Fundacje Kultury i Aktywności Lokalnej „Prawobrzeże” w Szczecinie.

Rok 2022 na Litwie został ogłoszony rokiem dobrostanu zwierząt, a temat psa jest bardzo chętnie podejmowany przez młodych adeptów sztuk plastycznych, stąd temat tegorocznej edycji konkursu to: "Pies najwierniejszym przyjacielem człowieka".

Zachęcając do udziału w konkursie chcielibyśmy, abyście mieli świadomość, że pies czy kot to nie rzecz, ale istota, która czuje. Liczymy, że chętnie zaprezentujecie nam swój talent, wykażecie się kreatywnością i wrażliwością. Czekamy na Wasze prace!

Konkurs kierowany jest do wychowanków przedszkoli, szkół, placówek wychowania pozaszkolnego, domów kultury, klubów i świetlic.

Prace należy dostarczyć do 5.05.2022 do koordynatora w ZSP6- Doroty Maleszki- nauczycielki plastyki.