6 grudnia to magiczny dzień, kiedy wszystkie grzeczne dzieci odwiedza św.Mikołaj. Tak też było w naszej szkole. 6 grudnia pojawił się w naszej szkole św. Mikołaj (i to nie jeden:), który wspólnie z dziećmi i wychowawcami klas 0-3 uczestniczył w zabawach sportowych przygotowanych na 12 stanowiskach przez nauczycieli wf: p.Kingę Bulińską, p.Halinę Skupin i p.Agnieszkę Giedrojć-Gurin. Oprócz atrakcji sportowych dzieci mogły m.in. skosztować zdrowych soków przygotowanych przez firmę Salvit Prima, wziąć udział w lekcji udzielania pierwszej pomocy, zrobić sobie zdjęcie w fotobudce oraz zobaczyć piękny występ artystyczny naszej uczennicy Marysi Rowińskiej. Podczas tego dnia gościliśmy również  mistrza świata w wiosłowaniu na sucho p. Miłosza Jankowskiego, któy pod koniec spotkania wręczył nagrody laureatom konkursu plastycznego "Sporty św.Mikołaja".

W tym dniu nastąpiło też rozstrzygnięcie konkursu na "Logo dzielnicy Jasień". Nasza szkoła zdobyła wyróżnienie i nagrodę pieniężną za największą ilość prac dostarczonych na konkurs oraz uczennice klasy II zdobyły indywidualną nagrodę:)

Podczas Mikołajek odbył się także kiermasz organizowany przez Radę Rodziców SP6. Na stoisku można było znaleźć piękne ozdoby świąteczne oraz przepyszne słodkości. Dziękujemy Wolontariuszom za całodzienną pomoc, a Radzie Rodziców za sponsorowanie pomocy dydaktycznych do świetlicy ze środków zebranych z kiermaszu.