Mistrzostwa Gdańska w Czwórboju Lekkoatletycznym dziewcząt klas 5, 6 odbyły się w dniu 7 maja 2024 roku na stadionie miejskim przy Al. Grunwaldzkiej w Gdańsku. Naszą szkołę reprezentowały: Iga Raszpunda 6e, Ola Ryłowicz 6e, Laura Szałkowska-Opora 6b, Oliwia Gering 6a, Nina Rybakowska 6c oraz Eurydyka Prusik 5h. Dziewczyny startowały w następujących konkurencjach: bieg na 60m, skok w dal, rzut piłeczką palantową oraz bieg na 600m, a ich wyniki zostały przeliczone na punkty wg tabel lekkoatletycznych i zsumowane na koncie szkolnej drużyny. W biegu na dystansie 60m doskonały czas uzyskały Eurydyka Prusik – 8.83 sek. oraz Iga Raszpunda – 8.87 sek. Sprint okazał się naszą najlepszą stroną. Wszystkie nasze reprezentantki wygrywały swoje serie biegów. W dal najdalej skoczyła Nina Rybakowska – 4.09m, a piłeczką rzuciła Iga Raszpunda – 30.5 m. Najlepszy czas biegu na 600m uzyskała podobnie jak w sprincie najmłodsza reprezentantka Eurydyka Prusik – 2:07.98. Po przeliczeniu na punkty wyników pięciu najlepszych zawodniczek z każdej szkoły nasza drużyna uplasowała się na bardzo dobrym V miejscu z niewielką stratą do IV lokaty. Podium należało do szkół sportowych. Gratulujemy dziewczynom bardzo dobrego wyniku na Mistrzostwach Gdańska!