Dziewczęta klas szóstych podsumowały dotychczasową naukę gry w piłkę koszykową w I semestrze tego roku szkolnego rozgrywając turniej o tytuł Mistrzyń ZSP 6 w Gdańsku. Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym”. Uczennice samodzielnie przygotowały składy drużyn, taktykę gry oraz sporządzały protokoły z meczów. Na hali nie zabrakło kibiców. W Mistrzostwach nie było przegranych, każda drużyna dostrzegła wzrost umiejętności technicznych i taktycznych oraz poprawę współpracy między zawodniczkami. Tytuł Mistrzyń Szkoły otrzymał zespół klas 6e. Drugie miejsce wywalczyły dziewczyny z klasy 6a, które przegrały mecz z liderkami jedynie jednym koszem. Miejsce trzecie zdobyła klasa 6d. Klasa 6b uplasowała się na miejscu 4, a dziewczyny z klasy 6c zajęły 5 miejsce. W każdej drużynie wyróżniono na apelu najaktywniejszą zawodniczkę, a tytuł „Królowej Strzelców” należy do uczennicy klasy 6a Oliwii Gering. Dziękujemy sponsorom i naszym sprzymierzeńcom za ufundowanie pamiątkowych medali.