Na całym świecie 2 kwietnia obchodzony jest Światowy Dzień Świadomości Autyzmu, który został ustanowiony przez ONZ. Rozpoczyna on miesiąc wiedzy na ten temat. Według Światowej Organizacji Zdrowia autyzm występuje w naszym kraju u 1 na 100 osób. To oznacza, że w Polsce żyje 400 tysięcy osób z autyzmem.
W naszej szkole z tej okazji został zorganizowany konkurs plastyczny dla oddziałów przedszkolnych i klas 1-3 pt. „Niebieskie serce dla autyzmu”. Poniżej zaprezentowano przepiękne prace naszych uczniów. Wielkie brawa dla uzdolnionych plastycznie dzieci!
Pracę były tak piękne, że jury postanowiło nagrodzić całe grupy przedszkolne : grupę Flamingów, Lwów, Leniwców oraz Pingwinki  :)  Z klas 1 -3 gratulację należą się Poli  Skokowskiej i Mikołajowi Kiempie z klasy 1b.