Zachęcamy do udziału w szkolnych eliminacjach do ogólnopolskiego konkursu plastycznego dla dzieci i młodzieży ,, Trzy kolory / kolorowy sposób na samotność i nudę”.

· Konkurs skierowany jest do dzieci i młodzieży w wieku 7- 17lat. Trzy podstawowe kolory: CZERWONY, ŻÓŁTY, NIEBIESKI w palecie barw dają wiele ciekawych odcieni i nowych kolorów! Jeśli do tego dodać dziecięcą wyobraźnię i bajeczną fantazję, to dopiero jest KOLOROWO. Właśnie KOLOROWOŚĆ jest tematem przewodnim konkursu.

· Prace można przekazywać do koordynatora- Eweliny Skalnej- sala A 2.19 (sala kl. 2a i 2k) do dnia 22.04.2022r. (włącznie).

· Każda praca powinna zostać szczegółowo opisana- zgodnie z informacją zamieszczoną w regulaminie konkursu.

· Na etapie eliminacji szkolnych zostanie wybranych 10 najciekawszych prac, które zostaną wysłane na konkurs ogólnopolski. Szczegółowe informacje i regulamin konkursu znajdują się na stronie: https://konkursydladzieci.eu/zobacz/ogolnopolski-konkurs-plastyczny-trzy-kolory-kolorowy-sposob-na-samotnosc-i-nude/

Szkolny koordynator

Ewelina Skalna