Serdeczne podziękowania dla Pana Krzysztofa Wysockiego, człowieka o ogromnym, muzycznym sercu. Dziękujemy za wzbogacenia nadchodzącego Dnia Tumbo muzycznym akcentem . Dzięki Panu ten dzień będzie nie tylko pełen przemyśleń ale również śpiewu i muzyki 🎵🎶🎹🎵🎶🎹

Ogromne podziękowania dla Panów Hani Hraish i Adam Hraish za przekazanie mandarynek i dyń na #DzieńTumbo. Jak zwykle te wspaniałe dary odebraliśmy ze sklepu #PrzystanekZdrowie. Polecamy wszystkim ceniącym zdrowe i świeże produkty, bo tam je Państwo znajdziecie każdego dnia.

Serdeczne podziękowania kierujemy również dla firmy Renk w Gdańsku za darowiznę w postaci dyni🎃🎃🎃
Piękne okazy ozdobą korytarze naszej szkoły podczas akcji charytatywnej -„ Dzień Tumbo”, która odbędzie się 19 listopada dla wszystkich uczniów .
🎃🎃🎃🎃😀😀😀