PÓŁFINAŁ WOJEWÓDZKI W BOWLINGU DRUŻYNOWYM DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW KLAS IV - VI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH.

W miłej atmosferze 25 lutego 2020 roku, uczennice i uczniowie gdańskich szkół podstawowych gościli w KLUBIE U7 na Placu Dominikańskim Starego Miasta Gdańska. Cały dzień na ośmiu torach jednocześnie trwała rywalizacja o tytuł Mistrza Gdańska i awans do finału wojewódzkiego w Bowlingu Drużynowym dzieci szkół podstawowych klas IV – VI.

W kategorii dziewcząt naszą szkołę godnie reprezentowały:

NINA SKÓRA, NIKOLA JAKRZEWSKA, ZOFIA MISIOROWSKA, PATRYCJA GRĄCZEWSKA, SARA ŁUCKA. W kategorii chłopców naszą szkołę godnie reprezentowali:

TOMASZ FILIPEK, MACIEJ PETKA, JAKUB SZEWC, BOHDAN BURY, IWO ROJEK, DANIEL PAŁCZYŃSKI.

Dziewczęta zdobyły wspólnie 362 punkty, a chłopcy wywalczyli 597 punktów.

Z niecierpliwością czekamy na oficjalne wyniki sportowej rywalizacji i ewentualny awans do finału wojewódzkiego