Dzieci, tak jak we wszystkich dziedzinach życia, potrzebują przewodników, którzy wprowadzą je w magiczny świat literatury, pomogą odkryć wartość i magiczną moc książek. W najmłodszych latach takimi autorytetami są rodzice, dziadkowie, a także nauczyciele.

W ramach klasowego projektu czytelniczego „Książka łączy pokolenia” w dn, 22.10.2019r. dzieci z kl. I D gościły Tatę Wiktorii, który przeczytał im obszerne fragmenty swojej ulubionej książki z dzieciństwa pt. „Dzieci z Bullerbyn”. Uczniowie uważnie słuchali lektury i znali odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące treści książki.

Przygody urwisów z Bullerbyn bardzo się podobały. Dzieci z niecierpliwością czekają na kolejne czytelnicze spotkania.

Serdecznie podziękowania dla Taty Wiktorii za podzielenie się swoimi literackimi gustami i poświęcony czas.