Nasza szkoła bierze udział w ogólnopolskim teście Narzędzia do diagnozy funkcji poznawczych i stylów uczenia się dzieci PRO-LEARN Teens w ramach projektu “Fostering children’s learning process and cognitive abilities through holistic approach and innovative methods PRO-LEARN”. Jest to ogromne przedsięwzięcie i zarazem wyróżnienie dla placówki, ponieważ będziemy uczestniczyli w procesie standaryzacji innowacyjnej metody i narzędzia w pracy nauczyciela.

Znajomość stylów uczenia się oraz funkcji poznawczych uczniów pomoże zarówno nauczycielowi w przekazywaniu wiedzy, jak też uczniowi w czasie samodzielnej nauki.

Testy narzędziem prowadzone są w okresie 11.2021 – 03.2022 na grupie badawczej dzieci w wieku 11- 14 lat wśród szkół podstawowych w całej Polsce.

Projekt jest realizowany przy wsparciu finansowym Unii Europejskiej w ramach programu Erasmus