Zachęcamy uczniów Naszej szkoły od 12 roku życia do wzięcia udziału w przesłuchaniach do zespołu wokalnego, który tworzony jest w Pałacu Młodzieży w Gdańsku.

Próby są nieodpłatne i będą się odbywały w placówce Pałacu przy ulicy Ogarnej 56. Organizatorzy chcą zebrać jak najwięcej pozytywnych, kochających muzykę dzieci i młodzież, które swoimi występami będą uświetniać miejskie i pałacowe wydarzenia. To także świetna okazja do rozwijania wrażliwości muzycznej, umiejętności wokalnych, ekspresji i nawiązywania nowych kontaktów. Dzięki nagraniom w pałacowym studio każdy będzie mógł poznać tajniki pracy realizacji profesjonalnych nagrań.

Zajęcia poprowadzi Pani Dorota Theisebach. Wokalistka i songwriterka, absolwentka Akademii Muzycznej w Gdańsku, która studiowała również w CODARTS University of the Arts w Rotterdamie. Uczestniczka programów The Voice of Poland i Bitwa na Głosy. Od 10 lat związana z Trójmiejską sceną muzyczną. Jej energia i zaangażowanie oraz piękny głos porwą do śpiewu każdego!