Grudzień idzie do nas wielkimi krokami zapraszamy zatem do aktywnego uczestnictwa w przygotowaniach do Kiermaszu Świątecznego przygotowanego przez Samorząd Uczniowski klas 4-8 oraz mini Samorząd klas 1-3, który będzie wspierany przez Radę Rodziców.
Kiermasz odbędzie się 14 grudnia, a już od 29.11 można uczestniczyć w warsztatach dla klas 4-8 Fabryka Świętego Mikołaja (szczegóły na plakacie), na których małe i duże elfy będą produkowały świąteczne upominki, które będzie można kupić na kiermaszu. Będą również słodkości przygotowane przez uczniów przy wsparciu rodziców, na co gorąco liczymy.
Więcej informacji na temat organizacji kiermaszu i szczegóły przygotowań już wkrótce przekazane zostaną wychowawcom.
Liczymy na Wasze zaangażowanie w tworzeniu ducha świątecznego.
Opiekunki SU i mini SU oraz Rada Rodziców