Dzień 15 maja 2020r. w klasie 1d, 1f oraz 1g upływał na rodzinnych grach planszowych. Dzieci otrzymały drogą elektroniczną różne plansze oraz reguły gry do gier edukacyjnych. Ze względu na różne zainteresowania, nauczyciele wysłali, różne propozycje gier do wyboru. Zadaniem uczniów, było ozdobienie plansz oraz powycinanie wszelkich elementów potrzebnych do gry. Przed rozpoczęciem zabawy, wspólnie z innymi uczestnikami, dzieci wybierały kategorię pytań: matematyczną, polonistyczną, przyrodniczą. Na koniec, w zeszycie do edukacji polonistycznej, powstała krótka notatka z przebiegu gry, zredagowana przez uczniów. Dzieciom bardzo podobał się pomysł wspólnego, rodzinnego spędzenia czasu. Kolejny raz okazało się, że istnieje, dobra zabawa bez gier komputerowych czy telefonów komórkowych.
Wychowawcy klas 1d, 1f, 1g