Szkolne reprezentacje ZSP nr 6 dziewcząt i chłopców z klas 4-6, w dniu 16 maja br., wzięły udział w Międzyszkolnych Mistrzostwach Bowlingowych Gdańska.

W zawodach zorganizowanych przez trójmiejskie kręgielnie U,7 wzięło udział łącznie 147 drużyn dziewczyn i chłopców, co dało 735 w sumie uczestników. W kategorii dziewcząt klas 4-6, wśród najlepszych drużyn z Gdańska zalazła się Nasza Reprezentacja w składzie: Kamila Halman, Zofia Grad, Zuzanna Pałkowska, Wiktoria Michalska i Liliana Pawińska. Dziewczyny uzbierały w sumie 729 punktów i zajęły pierwsze miejsce. Pięcioosobowa drużyna chłopców w swojej kategorii była tuż za podium, bo na czwartym miejscu z wynikiem 663 punktów.

Na indywidualne wyróżnienie zasłużyli Kamila Halman z kl. 5e (54+114=168 pkt) i Hubert Neumann z kl. 6b( 82+91=173 pkt), którym zawdzięczamy najwięcej punktów.

GRATULUJEMY!!!!

Opiekun: