Sukcesy naszych uczennic i uczniów w gdańskich igrzyskach młodzieży szkolnej. Sześć szkolnych drużyn zdobyło 6 pucharów.

W piątek 22 kwietnia 2022 roku po dwuletniej przerwie powróciły Mistrzostwa Gdańska w Wioślarstwie Halowym rozgrywane w ramach Gdańskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W zawodach wystawiliśmy 3 drużyny dziewcząt i 3 chłopców. Najmłodsi uczniowie klas trzecich i czwartych gdańskich szkół walczyli na dystansie 200m. Dziewczęta okazały się najlepsze w Gdańsku a chłopcy zdobyli drugie miejsce. Wśród drużyn klas 5-6 zwyciężyliśmy w obu kategoriach. Najstarsza szkolna drużyna chłopców również odniosła zwycięstwo a dziewczęta zajęły drugie miejsce w wyścigu drużyn na 500m. Na szczególne wyróżnienie zasługuje Marta Mitura uczennica klasy 8a, która uzyskała najlepszy czas zawodów wśród dziewcząt na dystansie 500m. Jesteśmy przeszczęśliwi i dumni z naszych uczennic i uczniów.
Serdecznie gratulujemy wszystkim odniesionych sukcesów w Gdańskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej!!!