W dniu 27 maja na stadionie LA w Gdańsku Wrzeszczu cztery nasze drużyny wzięły udział w szwedzkich biegach sztafetowych (100m+ 200m+ 300m+ 400m) podczas Małego Memoriału Żylewicza.
W kategorii dziewcząt 10- 13 lat, drużyna w składzie: Nina Rybakowska, Laura Szałkowska, Kinga Cichocka, Nina Macedońska; zajęła 5 miejsce. Na podobnym miejscu, zakończyła swoją rywalizację drużyna chłopców 10-13 lat w składzie, której pobiegli: Pascal Moczulski, Adrian Moroz, Krystian Rzanny i Eryk Stachorzecki
Świetnie poradziły sobie dziewczęta 14-15 lat w swojej kategorii wiekowej. Wiktoria Furman, Agata Dagil, Marietta Brodowska, Amelia Brzózka zajęły 3 miejsce podium.
Jednak największą niespodziankę sprawiła reprezentacja chłopców 14-15 lat, którzy po zaciętej walce stanęli na najwyższym stopniu podium. W skład złotej drużyny wchodzili Oskar Gawor, Wojtek Szczepański oraz Bartek i Krzysiek Blukis.
Dodatkowym miłym akcentem był udział naszej uczennicy Leny Sosler, która tym razem wraz ze swoimi koleżankami klubowymi z AZS AWF Gdańsk, zajęła I miejsce w kategorii wiekowej 10-13 lat.
Dla wszystkich uczestników organizator przygotował koszulki z logo imprezy sportowej, pamiątkowe medale, zestawy regeneracyjne, a dla zwycięskich sztafet puchary.
Gratulujemy wspaniałego występu wszystkim zawodnikom z ZSP nr 6!