#SzkolneDniProfilaktyki #GdańskieDniProfilaktyki
Za Nami druga odsłona(od momentu powstania naszej placówki) Szkolnych Dni Profilaktyki. Zaangażowała się w nie cała nasza społeczność. Dziękujemy uczniom, wychowawcom oraz rodzicom za tak szeroki odzew na naszą akcję. Już jutro prezentacja z podjętych przez nas aktywności trafi na konkurs do Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. W ubiegłym roku udało się Nam zdobyć 3 miejsce i zdobyć nagrodę pieniężną. Jak będzie w tym roku? Poczekamy i liczymy, że moc kciuków z Szóstki przyciągnie kolejną nagrodę. Zanim to nastąpi wspólnie z Rada Rodziców SP6 w Gdańsku rozstrzygniemy konkurs dla najbardziej pomysłowej klasy. Nagrodą będzie pizza dla całej klasy.
Jesteśmy pełni podziwu dla kreatywności naszych uczniów. Wszystkim należą się ogromne brawa!
Ps. Na prezentacji mogliśmy zgodnie z wymaganiami konkursowymi zamieścić do 10 slajdów, ale wszystkie nadesłane zdjęcia można obejrzeć na dysku pod linkiem:
/Koordynatorki akcji: Anna Nowak, Ewelina Skalna, Monika Kropisz, Alicja Sobczak Skrla
Przygotowanie prezentacji konkursowej: Bartosz Chyś-wicedyrektor/