W ubiegłym tygodniu naszą szkołę odwiedziło niezwykłe taneczne małżeństwo: Maciek Sheva i Kristina Mołdochowie.
Maciek- aktywny tancerz hip hopu, reprezentant Polski, instruktor tańca z międzynarodowym doświadczeniem tanecznym i pedagogicznym, laureat wielu programów typu „talent show”, Kristina- tańczy od 5 roku życia, absolwentka szkoły baletowej, sędzina na międzynarodowych zawodach tanecznych, aktualnie specjalizująca się w poppingu, pobierająca nauki tańca od nauczyciela samego Michaela Jacksona. Wszystkich osiągnięć naszych gości nie sposób wymienić- nie wystarczyło na to miejsca w poście. Ich wizyta, trwająca aż 4 dni, miała na celu podzielenie się z nami swoją pasją do tańca oraz przeprowadzenie warsztatów tanecznych, a wszystko to zupełnie bezpłatnie.
Udział w spotkaniu wzięła cała szkoła, klasy od 0 do 8. Był to dla nas czas pełen radości, uśmiechu na twarzach i świetnej zabawy, a doskonała zabawa dotyczyła dosłownie WSZYSTKICH: dzieci, nauczycieli i dyrekcji. Marzeniem naszych gości jest zebranie grup dzieci i młodzieży oraz prowadzenie nauki tańca w naszej szkole. Maćku, Kristino, jeszcze raz bardzo dziękujemy za ten wspaniały czas 🤩💜💜💜💜💜💜💜🤩
/Kamila Piskunowicz/