Dobiegł koniec Tygodnia Uczniowskiej SuperMocy.
W ramach tego ogólnopolskiego projektu klasa 1d i 3h miała szansę poznać siebie oraz swoje mocne strony. Poprzez akcję Tydzień Uczniowskiej SuperMocy chciałyśmy, aby każdy uczeń poznał swoją mocną stronę, wzmocnił poczucie własnej wartości, wiedział, że każdy jest wyjątkowy i każdy ma jakąś MOC!
A MOC to coś, co robi się całym sercem, to co się kocha, w co się wierzy, do czego jest się stworzonym. To coś, co sprawia ogromną radość, daje satysfakcję oraz „mega” wielkie poczucie spełnienia.
Klasa 4 C również włączyła się w Tydzień Uczniowskiej SuperMocy i na godz. wychowawczej każdy uczeń przygotował swoją Gwiazdę SuperMocy.
Zaś w ubiegły czwartek na etyce z uczniowie klas 4-8 omawiali cechy Superbohatera i kreatywnie tworzyliy takie postacie.
/Monika Chmielecka, Joanna Kadłubowska, Ewa Wasilewska, Izabela Siwiak- wych.4c, Agieszka Trętowska- n-l etyki/