W niedzielę, 3 lipca 2022 r., zakończyła się 28. edycja Wielkiego Finału Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER+ Joy of moving rozgrywanego w od piątku w Gliwicach

O tytuł mistrza Polski w kategorii "2", "3", "4" dziewcząt i chłopców rywalizowały 192 drużyny. W tegorocznej edycji zagrało blisko 45 tysięcy młodych adeptów siatkówki z całej Polski.

Nasi uczniowie rywalizowali w kat. "3" zdobywając brązowe medale przegrywając tylko jedno spotkanie z jedenastu rozegranych. Serdecznie gratulujemy!

III MIEJSCE Trefl Gdańsk w składzie:

Rafał Pączek, Oliwier Zenio, Stanisław Kozłowski oraz nasz przyszły uczeń Łukasz Malek wypożyczony z UKS Jedynka Bytów.

I trener: Oskar Janiszewski

Asystent: Dominika Szwochert

Dziękujemy bardzo Paniom Dyrektor za wsparcie każdego dnia i zapewnienie optymalnych warunków dla rozwoju siatkarskiej młodzieży . Osobne podziękowania należą się też rodzicom za pomoc i wspaniały doping przez cały turniej.