W miniony weekend uczniowie klas siatkarskich rozpoczęli rywalizacje w wojewódzkich turniejach minisiatkówki z cyklu Kinder joy of movinng.

Dziewczynki dzielnie walczyły w sobotę w Człuchowie, chłopcy zaś w niedzielę w Skarszewach. Najwięcej emocji dostarczył turniej w kategorii dwójek w którym udział wzięli uczniowie klasy IV E dla których był to pierwszy turniej siatkarski w życiu. Pierwsze zwycięstwa, pierwsze porażki i masa sportowej rywalizacji na pewno pozostaną na długo w pamięci naszych młodych siatkarzy. Wszyscy walczyli pięknie ale na szczególną uwagę zasługuje pierwsze miejsce w kategorii trójek chłopców ( Oliwier Zenio, Rafał Pączek oraz Łukasz Malke) oraz przedział 1-6 i same zwycięstwa w dwójkach ( Julka Grunwald, Iga Raszpunda).

Wielkie brawa i gratulacje dla wszystkich uczestników. Jesteśmy z Was dumni 💪🏐👏.

/Dominika Szwochert/