Drodzy Rodzice,
Шановні батьки,
jest nam niezmiernie przykro z tego, w jak trudniej sytuacji znaleźliście się Wy, Wasze rodziny, znajomi i cały naród ukraiński. Chcielibyśmy Was zapewnić, że jesteśmy chętni i gotowi nieść Wam pomoc we wszelkim możliwym aspekcie. Jesteście naszymi sąsiadami a Wasze dzieci stanowią ważną część naszej szkolnej społeczności, której chcemy okazać realne wsparcie. Jeśli zatem potrzebujecie pomocy, prosimy o kontakt telefoniczny (w języku polskim lub angielskim) lub mailowy (także po ukraińsku).
нам дуже прикро за ситуацію в якій опинилися ви, ваші родини і весь український народ. Хотіли б вам повідомити, що ми готові надати вам допомогу у будь-якому питанні. Ви є нашими сусідами, а ваші діти є частиною нашої шкільної громади.Ми хочемо вам допомогти!!!! Якщо ви потребуєте допомоги просимо вас повідомити польською і англійською мовами 692 931 922 Olga Dragańska-Kruk, або українською імейлом radarodzicow.sp6.gdansk@gmail.com.
Jednocześnie wskazujemy, że jeśli zgłoszą się chętni, chcielibyśmy zorganizować naukę języka ukraińskiego oraz angielskiego (przez nauczyciela z Ukrainy) w naszej szkole. Jeśli są Państwo zainteresowani, to bardzo prosimy o kontakt.
Наша школа організовує навчання для ваших дітей українською або англійською мовами.З нами працюють українські вчителі, які чекають на ваших діток. Якщо вас це зацікавило просимо зв'язатися з нами.
Шкільна рада