Pamiętacie , co działo się 17 września 2021 roku?
W naszej szkole rozdaliśmy ponad 540 biletów na mecz eliminacji do Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej Kobiet Polska – Belgia.
Mimo deszczu, który nie zachęcał do wyjścia z domu, licznie zebraliśmy się tego dnia całymi rodzinami na Stadionie Polsat Plus Arena, by kibicować naszej reprezentacji.
Pogoda nam nie przeszkadzała by wziąć udział w konkursie na najwyższą frekwencję. UDAŁO SIĘ!!!
BYLIŚMY NAJLICZNIEJSZĄ PLACÓWKĄ, KTÓRA WZIĘŁA UDZIAŁ W MECZU!
Wygraliśmy 3000 zł dla naszej szkoły na sprzęt sportowy!
Ale to nie wszystko!
Tydzień przed meczem uczniowie ZSP 6 wspólnie z nauczycielami przygotowywali transparent na ten mecz, ponieważ to była kolejna konkurencja, w której można było zdobyć 3000 zł i…..
WYGRALIŚMY KOLEJNE 3000 ZŁ!!!!!
W SUMIE ZDOBYLIŚMY 6000 zł!
ZSP 6 JEST THE BEST!!!
Bardzo dziękujmy wszystkim, którzy uczestniczyli w wydarzeniu: Rodzicom, Ciociom, Wujkom, Babciom, Dziadkom , Rodzeństwu uczniów Naszej szkoły, Nauczycielom.
Szczególne podziękowania należą się: p. Pawłowi Bańkiewiczowi za sprawne zgłoszenie 540 kibiców naszej szkoły na mecz, pani Magdalenie Wieńcko-Bieńkowskiej za pomysł na wykonanie transparentu, p. Dorocie Maleszka za wykonanie szkicu, p. Adamowi Połom, rodzicowi, również za wykonanie szkicu mapy świata oraz dziękuję wszystkim uczniom, nauczycielom, rodzicom, którzy pomagali przy powstawaniu transparentu.
/Monika Chmielecka/