Wyniki konkursu na najciekawszy lampion z dyni!
15.11.2021 r. nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu, który był organizowany dla klas 4-8 przez Samorząd Uczniowski.
Komisja miała nie lada problem przy wyborze najciekawszych pomysłów. Zainteresowanie konkursem okazało się być naprawdę duże!
Na wystawie znajdowało się 14 dyń, które można było podziwiać przy wejściu do naszej szkoły w budynku C. Uczestnicy zaskoczyli organizatorów swoją pomysłowością oraz kreatywnością.
Niektóre klasy potraktowały zadanie na tyle poważnie, że dynie pojawiały się na wystawie dzień po ogłoszeniu konkursu, przez co kilka z nich po dłuższym czasie oczekiwania na werdykt delikatnie podupadła, ale wcale nie zaważyło to na ich uroku 😉
Jury wyłoniło I, II i III miejsca, które mają się następująco:
I miejsce – klasa 7a
II miejsce – klasa 6b
III miejsce – klasa 5a
Zwycięskie klasy otrzymały torby ze słodyczami oraz dyplomy. Pozostałe klasy zostały nagrodzone dyplomami za udział w konkursie.
Serdecznie dziękujemy wszystkim klasom za udział i zaangażowanie!
/Agnieszka Staroń-Popko/