Zakończył się gdański międzyszkolny konkurs fotograficzny pt. „Powiewa dumnie biało-czerwona” adresowany do uczniów z klas I-lll szkoły podstawowej. Zostało przysłanych 36 zdjęć flagi polskiej w różnych ujęciach. Większość uczestników biorących udział w konkursie poradziła sobie z tematem fenomenalnie i pokazała swoje niebywale dobre oko. Komisja konkursowa w składzie: p. Barbara Peplińska, p. Magdalena Pawłowska, p. Joanna Lachowska-Janek, p. Monika Chmielecka, p. Marta Fiergolska miała bardzo trudne zadanie i po burzliwej naradzie wyłoniła laureatów w trzech kategoriach wiekowych:

Klasy 1:

I miejsce: Mikołaj Kozak, kl.1a, SP 65

II miejsce: Jerzy Grochecki, kl. 1a, ZSP6

III miejsce: Dorota Zdrojewska, kl. 1b, SP43

Klasy 2:

I miejsce: Bruno Pokojski, kl. 2d, SP1

II miejsce: Anna Myszkier, kl.2c, SP47

III miejsce: Tymoteusz Majer, kl.2f, ZSP6

Klasy 3:

I miejsce: Kacper Stasiak, kl. 3b, ZSP6

II miejsce: Teodor Bachorski, kl. 3h, ZSP6

III miejsce: Wojciech Myszkier, kl. 3c, SP47

Wszystkim uczestnikom składamy serdeczne gratulacje i podziękowania za piękne i interesujące zdjęcia.

Zapraszamy do obejrzenia galerii nagrodzonych prac na stronie internetowej naszej szkoły. Nagrody i dyplomy zostaną rozesłane do 14 czerwca.

Organizatorki: Monika Chmielecka i Marta Fiergolska