11 lutego 2020 roku na szkolnej hali sportowej rozegrano zawody sprawnościowe w formie wyścigów rzędów dziewcząt i chłopców klas II. To pierwsze tego typu zawody sportowe dla młodszych dzieci organizowane w naszej szkole. Emocje były ogromne, ponieważ zawodnicy walczyli o miejsce w reprezentacji szkoły. Uczniowie sprawdzali swoje zdolności w takich formach ruchu jak bieg z pałeczka sztafetową, bieg slalomem, bieg z przenoszeniem ringo i woreczków, pajączkowanie, kozłowanie piłki. Wśród konkurencji nie zabrakło elementów zręcznościowych z wykorzystaniem woreczków z grochem i piłeczek do unihokeja. Walka pomiędzy klasami IIA i IIB była wyrównana, ostatecznie dwoma punktami zwyciężyła reprezentacja klasy IIB. Drugie miejsce zajęła klasa IIA, a trzecie klasa IIC. Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy. Gratulujemy!!!