12 lutego 2020 roku na szkolnej hali sportowej rozegrano zawody sprawnościowe w formie wyścigów rzędów dziewcząt i chłopców klas III. Podobnie jak wśród klas drugich emocje były ogromne, ponieważ zawodnicy walczyli o miejsca w reprezentacji szkoły. Uczniowie sprawdzali swoje zdolności w takich formach ruchu jak bieg z pałeczka sztafetową, bieg slalomem, bieg z przenoszeniem ringo i woreczków, pajączkowanie, kozłowanie piłki. Wśród konkurencji nie zabrakło elementów zręcznościowych z wykorzystaniem woreczków z grochem i piłeczek do unihokeja. Walka pomiędzy klasami IIIA i IIIB była wyrównana, ostatecznie z przewagą trzech punktów zwyciężyła reprezentacja klasy IIIA. Drugie miejsce zajęła klasa IIIB. Obie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy. Gratulujemy!!!