Rafał Pączek, Olwier Zenio i Adam Dagil ze złotymi medalami 🥇Otwartych Mistrzostw Trójmiasta w "dwójkach".
W sobotę w Chwaszczynie w wojewódzkim turniej z cyklu Kinder joy of moving walczyli uczniowie naszych klas siatkarskich IV C i V A.
W gronie 25 zespołów pierwsze miejsce wywalczyli uczniowie naszej szkoły 👏, jesteśmy bardzo dumni ze wspaniałej postawy naszych zawodników. Bardzo dobrze wypadł również drugi zespół w składzie Mateusz Nyk, Stanisław Kozłowski i Konrad Korzeniowski, który jednym punktem przegrał mecz decydujący o wejściu do czołowej 10tki i ostatecznie zajął 13. miejsce. Na 15stej pozycji uplasowali się Szymon Sulley i Marcel Czarnecki. Dziękujemy za walkę i dostarczenie wielu emocji. Czekamy na kolejne wieści z siatkarskich parkietów.
Klasyfikacja końcowa"
🥇 Trefl Gdańsk I (Oliwier Zenio, Rafał Pączke, Adam Dagil)
🥈 UKS Jasieniak Gdańsk I
🥉 SPS Lębork I
Już niebawem informacje o naborach do klasy IV siatkarskiej w roku szkolnym 2021/22.
Szukamy kolejnych talentów, zapraszamy wszystkich chętnych na zajęcia popołudniowe dla klas 1-3 i 4-6.